Tisk fotografií

Ačkoli je digitální fotografie technologickým zázrakem, který otevřel spoustu možností, stejně se nic nevyrovná klasickému fotoalbu, kterým člověk může čas od času zalistovat a vrátit se k milým vzpomínkám. A co třeba taková nástěnka s momentkami nebo velkoformátový obraz na zdi? Prohlížet si složku s fotografiemi v počítači zkrátka nikdy nebude mít takové kouzlo.

Jako pejskař chápu, že Vaši mazlíčci jsou pro vás jako členové rodiny, a z toho důvodu si jistě zaslouží i své místo v rodinném albu. Abych Vám mohla zprostředkovat nejen hezké fotografie, ale také jejich kvalitní fyzické zpracování, navázala jsem partnerskou spolupráci s firmou KvalitníFotky.cz, která poskytuje prvotřídní tiskové služby s důrazem na detaily a kvalitu. Společně jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zachytit a sdílet ty nejvzácnější okamžiky s Vašimi čtyřnohými kamarády.

Se slevovým kódem, který naleznete ke zkopírování níže, získáte 10% slevu* na objednávku fotografií (kód je třeba zadat do kolonky „Voucher“ v posledním kroku nákupního procesu). Nejlepší však je, že slevový kód platí na veškeré fotografie – můžete jej tedy použít nejen na fotografie ode mě, ale i na Vaše oblíbené momentky, které jste si fotili sami, nebo třeba na památeční fotky z dovolené.

*Slevový kupon má neomezenou platnost.

Získej 10% slevu
COPIED
KATERINAZAJICKO COPIED