Nabídka

Níže naleznete základní ceník fotografování. Minimální odběr fotek z jednoho focení je vždy 5 kusů, přičemž je samozřejmě možné libovolně kombinovat různé typy (např. 3 fotografie samotného pejska, 2 s páníčkem). Pokud Vám cokoli ohledně focení nebude jasné, můžete se podívat do sekce nejčastějších dotazů (zde na stránce v pravém dolním rohu), nebo mě kontaktovat. Objednávkou focení potvrzujete, že jste četli obchodní podmínky a zavazujete se k jejich dodržování.

Psí fotografie

1 profesionálně upravená digitální fotografie
250
 • focení trvá cca 90–120 minut
 • focení probíhá formou procházky
 • doprava po Praze zahrnuta v ceně
 • pouze pro osobní (nekomerční) použití
 • možnost po čase dokoupit další fotky
 • nezahrnuje pokročilé retuše/montáže

fotografie s páníčky

1 profesionálně upravená digitální fotografie
270
 • focení trvá cca 90–120 minut
 • focení probíhá formou procházky
 • doprava po Praze zahrnuta v ceně
 • pouze pro osobní (nekomerční) použití
 • možnost po čase dokoupit další fotky
 • zahrnuje základní retuš pleti/oblečení
 • nezahrnuje pokročilé retuše/montáže

Dárkový poukaz

Focení jako ideální dárek pro pejskaře
od 1.500
 • poukazy na 5 nebo 10 fotografií
 • platnost 12 měsíců od data zakoupení
 • v ceně zahrnuty oba typy focení
 • platba převodem nebo přes PayPal
 • elektronická podoba ve formátu PDF
 • ke stažení ihned po zaplacení

Ceník je platný od 1. ledna 2023; obchodní podmínky

Komerční fotografování

Veškeré ceny uvedené výše odpovídají užití fotografií pro osobní, nekomerční účely. Fotografie samozřejmě můžete vystavit na sociální sítě nebo si je vytisknout, nelze je však bez předchozí domluvy dále prodávat či z nich jakýmkoli jiným způsobem generovat zisk (prodávat je do časopisů/kalendářů/fotobanek, používat je na letáčky chovatelských stanic / chovných psů apod.). Potřebujete-li fotografie používat k těmto účelům, dejte mi prosím vědět, abych pro Vás mohla vypracovat individuální cenovou nabídku.

Nabídkám na spolupráci s chovatelskými stanicemi, e-shopy, časopisy, výstavami, chovatelskými kluby, fotobankami apod. se však rozhodně nebráním! Máte-li o takovou spolupráci zájem, kontaktujte mě prosím prostřednictvím e-mailové adresy info@katerina-zajickova.cz. Ráda se s Vámi domluvím na konkrétních podmínkách, za kterých by případná spolupráce mohla (ke spokojenosti obou stran) probíhat. Do úvodního e-mailu mi prosím rovnou co nejpodrobněji shrňte také Vaši představu, velmi nám to usnadní komunikaci ☺

Další služby

Kromě focení pro Vás můžu zajistit i další související služby. V první řadě si díky partnerské spolupráci s vybranými fotolaboratořemi můžete pořízené fotografie nechat vytisknout za zvýhodněné ceny. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem rozměru, povrchu či barevného profilu pro tisk, ráda Vám pomůžu.

Nabízím také grafické služby – především tvorbu chovatelské grafiky (viz nabídka), ale také výrobu loga, webové grafiky, fotopodpisů, potisků na trička i jiné předměty aj. Na tyto služby nemám standardní ceník, protože velmi variuje jejich povaha i časová náročnost. Pokud tedy máte zájem o jakýkoli typ grafiky, nebojte se zeptat – můžeme se na tom, co aktuálně potřebujete, domluvit individuálně.

Taktéž můžu po domluvě provést větší retuš/montáž fotografií (výměnu pozadí, odstranění větších objektů, slepení dvou fotografií dohromady, fantasy efekty aj.), a to i na Vašich vlastních fotkách – v takovém případě ručíte za to, že k fotografiím vlastníte autorská práva, nebo jejich autor úpravy výslovně povolil.

Reference

Veronika, Lukáš a Brownie
Veronika, Lukáš a BrownieFocení na halloweenské procházce, 30. října 2021
Read More
Vše byla jen náhoda. Vyrazili jsme na procházku bezsrstých plemen, kde byla i Kačenka a možnost focení. Skoro celou cestu jsem se rozhodovala jestli toho využít, ale nakonec jsem neodolala a přesvědčila i manžela. Bylo to super, rychlé, přirozené. Když přišel náhled, nevěřila jsem svým očím. No a o finálních fotografiích ani nemluvím. Nakonec musím říct, že to tam sluší i mně 😂 Strašně moc bych chtěla poděkovat za tak skvělou práci, Kačka je opravdu PANÍ fotografka.
Míša, Rozinka a Surinka
Míša, Rozinka a SurinkaIndividuální focení
Read More
Úžasná paní fotografka s maximální empatií a trpělivostí. Místo i celý průběh focení přizpůsobí svým modelům (zvládla i kombinaci psí seniorky a mladého torpéda s autistickými projevy), takže focení pro nás nebylo nijak náročnou disciplínou, ale příjemným zážitkem s výstupem krásných fotografií, na nichž je vidět, že byly tvořeny s láskou ke zvířatům.
Renata, Tao a Sofi
Renata, Tao a SofiIndividuální focení, plemenné akce
Read More
S Katkou spolupracujeme opakovaně a ještě máme nějaké plány 😉. Fotky jsou moc krásné, přístup ke klientům i k těm čtyřnohým je nadstandardní. Vždy jsem si užila celé focení a výsledkem byly luxusní, profesionální fotografie s atmosférou. Nemám, co bych vytkla, mohu jen doporučit…
Lucka a Bella
Lucka a BellaIndividuální focení, 8. července 2019
Read More
Ráda bych Kátě poděkovala za dokonalé fotky a téměř neuvěřitelnou trpělivost s Bellinkou (i s paničkou 😂). Bellince se ten den moc nechtělo poslouchat, nosila kolemjdoucím míček a štěkala téměř pokaždé, když měla něco udělat 😅. Nejspíše to bylo zapříčeněno novým prostředím (nikdy předtím u triků neštěkala)… Ale i přes to všechno nám Káťa vykouzlila naprosto dokonalé fotky, za které moc děkujeme. Určitě jsme nebyli u fotografky naposled a můžeme ji všem jedině doporučit 😊❤️
Anna a Willy
Anna a WillyIndividuální focení, 23. října 2021
Read More
Paní fotografka Káťa je úžasná. Byla profesionální, měla velkou trpělivost s naším starým nemocným pejskem a pořídila i upravila skvělé fotky. Moc děkuji za krásný zážitek a určitě doporučuji!
Kamila a Kona
Kamila a KonaIndividuální focení, 25. prosince 2019
Read More
Bezproblémová komunikace, Káťa mi vyšla maximálně vstříc v každém požadavku, který jsem měla (a že jich bylo), přátelský přístup, pohodové focení, rozumná cena, ale hlavně výsledek, který naprosto předčil očekávání. Můžu jen doporučit a těším se do budoucna na další focení!

Napsat recenzi

Pokud jste se mnou focení již absolvovali, moc mi pomůže, když mi k němu napíšete zpětnou vazbu. Recenze nemusí být nijak dlouhá: stačí stručně popsat, co se Vám při focení nebo na výsledných fotkách líbilo a co by případně sneslo zlepšení. Určitě také nezapomeňte zmínit, jak se při focení cítil Váš čtyřnohý kamarád, protože o pejsky a jejich pohodlí při focení jde především 

Pokud se rozhodnete recenzi napsat, umístěte ji prosím na mé facebookové stránky a vizitku na Googlu. Není určitě potřeba psát dvě různé recenze, stačí na obě stránky rozkopírovat stejný text, ale je důležité, aby se objevil na obou stránkách – každá totiž cílí na jiný okruh klientů, kteří recenzi uvidí.