Nabídka

Níže naleznete základní ceník fotografování. Pokud máte zájem o typ focení, který jste v ní nenalezli (např. focení v chovatelské stanici, na výstavě nebo jiné pejskařské akci), neváhejte mě prosím kontaktovat. Ráda Vám v takovém případě pošlu individuální cenovou nabídku.
Komerční fotografování

Veškeré ceny uvedené níže odpovídají nekomerčnímu užití fotografií (zjednodušeně, jsou určeny pro osobní užití a nelze je dále prodávat nebo z nich generovat zisk). Nebráním se však ani jakýmkoli komerčním nabídkám na spolupráci s e-shopy s psími potřebami, časopisy, fotobankami apod. Máte-li o takovou spolupráci zájem, kontaktujte mě prosím prostřednictvím e-mailové adresy info@katerina-zajickova.cz, kde si domluvíme konkrétní podmínky, za kterých by případná spolupráce mohla probíhat. Do e-mailu prosím rovnou co nejpodrobněji shrňte Vaši představu, velmi nám to usnadní komunikaci ☺

DALŠÍ FOTOGRAFIE

Fotografie nad rámec základního balíčku
130 Kč/ks
 • Fotografie vybrané nad rámec balíčku
 • Fotografie vybrané nad rámec hodnoty poukazu
 • Počet kusových fotografií není nijak limitovaný
 • Možnost přikoupení i s časovým odstupem

ZÁKLADNÍ BALÍČEK

Balíček fotografií psa zachyceného v přírodě
1500
 • 10 fotografií dle vlastního výběru
 • Focení probíhá kdekoli po Praze
 • Trvání 1–2 hodiny formou procházky
 • Portréty, pohyb, tematické fotografie etc.
 • Možnost zapůjčení rekvizit

DÁRKOVÝ POUKAZ

Focení jako ideální dárek pro pejskaře
1580
 • 10 fotografií dle vlastního výběru
 • Platnost 12 měsíců od data zakoupení
 • Elektronická podoba ve formátu PNG
 • Ke stažení ihned po zaplacení

Ceník je platný od 1. ledna 2022.

Ceník je platný od 1. ledna 2023

Změna ceníku

Od 1. ledna 2023 se mění ceny focení i celková koncepce ceníku. Na jeho webové podobě dosud pracuji a bude zveřejněn co nejdříve. Pokud byste si však během této doby rádi domluvili termín focení, napište mi prosím na adresu info@katerina-zajickova.cz, ráda Vám aktuální cenovou nabídku zašlu e-mailem.

Nejčastější dotazy

Následující přepínač obsahuje nejčastější dotazy (tzv. FAQ), které mi klienti před samotným focením i během něj často pokládají. Seznam si prosím před objednávkou důkladně projděte, pomůže Vám zorientovat se v tom, jak focení probíhá i jaký výstup z něj můžete očekávat ☺

Záleží hodně na tom, kolik během focení vystřídáme lokalit a jak vzdálené od sebe jsou, ale zpravidla to bývá okolo 1–2 hodin. Pokud je na focení víc než jeden pes, pak se čas obvykle protahuje cca o 45 minut na každého dalšího psa.

Od chvíle, kdy finalizujete svůj výběr fotek, trvá upravení fotografií v závislosti na aktuálních časových možnostech a počtu vybraných fotografií zhruba 2–3 týdny. Vždy se ale snažím fotografie dodat v co nejbližším termínu.

Upravené fotografie odesílám ve dvou sadách: ve velkém rozlišení (3000×2000 px) a v rozlišení optimalizovaném pro sdílení na sociálních sítích (1500×1000 px; opatřeno drobným vodoznakem v levém dolním rohu). Pokud máte zájem si některou z fotografií nechat vytisknout jako fotoobraz, mohu po domluvě zaslat plné rozlišení bez vodoznaku.

Bohužel ne. Samozřejmě chápu, že někdy může být těžké vybrat si z tolika fotografií jen pár, a určitě se nezlobím, když se na to občas ptáte. Ale fotografie je hotové dílo až teprve ve chvíli, kdy je upravená. Poskytnutí neupravené fotografie by se dalo přirovnat k situaci, kdy byste seděli v restauraci a číšník by vám na stůl přinesl syrové maso a zeleninu místo hotového oběda. Vždy se však snažím dělat úpravy hodící se k dané fotce a v podobném stylu, jaký můžete vidět v mém portfoliu, abyste nebyli úpravou překvapeni – a samozřejmě vždy beru ohled na Vaše přání, když mi řeknete, jaký styl úprav se Vám líbí.

Pokud si vyberete vyšší počet fotografií, než máte zahrnutý v balíčku, není to žádný problém. Tyto fotografie si můžete dokoupit jednotlivě za cenu uvedenou výše. I tyto fotografie dostanete kompletně upravené a ve výše uvedeném rozlišení.

Miluju přírodu a nejraději fotím v ní. Ateliér nemám, protože žádný ateliér nikdy nenahradí krásu přírodních scenérií – a už vůbec ne radost, kterou psi z fotoprocházky mají. Pro naše mazlíčky není focení samo o sobě žádnou velkou zábavou, a tak se ho vždy pejskům snažím zpříjemnit tím, že se mohou ve chvílích, kdy nefotíme, vylítat venku. Tenhle koncept focení formou procházky se snažím ve většině případů zachovat, ale pokud máte pejska (nebo jiné zvíře), které ven z nějakého důvodu nemůže, nebráním se tomu nafotit ho v domácím prostředí.

Ne. Uvedená cena balíčků je konečná – cena dopravy na místo focení po celé Praze je v ní zahrnuta; mimo Prahu bohužel aktuálně z časových důvodů nefotím. Čas od času však vyhlašuji menší focení v jiných městech, kam zavítám v rámci dovolené nebo jiných pracovních povinností. Aktuální informace o takových cestách vždy naleznete především na mých facebookových stránkách.

Jistě! Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, koho by nafocení jeho pejska potěšilo, můžete mu věnovat dárkový poukaz. Zakoupíte ho v elektronické podobě pohodlně přímo z těchto stránek. Navíc je po uhrazení objednávky ihned ke stažení, takže se hodí třeba i jako last-minute dárek od zapomnětlivých Ježíšků ☺

Pokud máte nějaké speciální přání (chtěli byste jiný design poukazu, vyšší počet výsledných fotografií, vytištěný poukaz apod.), kontaktujte mě prosím skrze e-mailovou adresu info@katerina-zajickova.cz, kde se můžeme domluvit na konkrétních požadavcích i ceně.

Reference

Veronika, Lukáš a Brownie
Veronika, Lukáš a BrownieFocení na halloweenské procházce, 30. října 2021
Read More
Vše byla jen náhoda. Vyrazili jsme na procházku bezsrstých plemen, kde byla i Kačenka a možnost focení. Skoro celou cestu jsem se rozhodovala jestli toho využít, ale nakonec jsem neodolala a přesvědčila i manžela. Bylo to super, rychlé, přirozené. Když přišel náhled, nevěřila jsem svým očím. No a o finálních fotografiích ani nemluvím. Nakonec musím říct, že to tam sluší i mně 😂 Strašně moc bych chtěla poděkovat za tak skvělou práci, Kačka je opravdu PANÍ fotografka.
Anna a Willy
Anna a WillyIndividuální focení, 23. října 2021
Read More
Paní fotografka Káťa je úžasná. Byla profesionální, měla velkou trpělivost s naším starým nemocným pejskem a pořídila i upravila skvělé fotky. Moc děkuji za krásný zážitek a určitě doporučuji!
Lucka a Bella
Lucka a BellaIndividuální focení, 8. července 2019
Read More
Ráda bych Kátě poděkovala za dokonalé fotky a téměř neuvěřitelnou trpělivost s Bellinkou (i s paničkou 😂). Bellince se ten den moc nechtělo poslouchat, nosila kolemjdoucím míček a štěkala téměř pokaždé, když měla něco udělat 😅. Nejspíše to bylo zapříčeněno novým prostředím (nikdy předtím u triků neštěkala)… Ale i přes to všechno nám Káťa vykouzlila naprosto dokonalé fotky, za které moc děkujeme. Určitě jsme nebyli u fotografky naposled a můžeme ji všem jedině doporučit 😊❤️
Kamila a Kona
Kamila a KonaIndividuální focení, 25. prosince 2019
Read More
Bezproblémová komunikace, Káťa mi vyšla maximálně vstříc v každém požadavku, který jsem měla (a že jich bylo), přátelský přístup, pohodové focení, rozumná cena, ale hlavně výsledek, který naprosto předčil očekávání. Můžu jen doporučit a těším se do budoucna na další focení!
Previous
Next

Napsat recenzi

Pokud jste se mnou focení již absolvovali, budu moc ráda, když mi k němu napíšete recenzi. Ta cenná jednak pro mě jako zpětná vazba, díky které můžu své služby pořád zdokonalovat, a jednak pro budoucí klienty, kteří se teprve rozmýšlejí, ke komu na focení přijít. Recenze nemusí být nijak dlouhá: stačí stručně popsat, co se Vám při osobním setkání na focení nebo na výsledných fotkách líbilo a co by případně sneslo zlepšení. Určitě také nezapomeňte zmínit, jak se při focení cítil Váš čtyřnohý kamarád, protože o pejsky a jejich pohodlí při focení jde především 

Pokud se rozhodnete recenzi napsat, umístěte ji prosím na mé facebookové stránky a vizitku na Googlu. Není určitě potřeba psát dvě různé recenze, stačí na obě stránky rozkopírovat stejný text, ale je důležité, aby se objevil na obou stránkách – každá totiž cílí na jiný okruh zájemců.

Copyright © 2023 | Kateřina Zajíčková

IČ 06924387 | DIČ CZ9758040149 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 6. 3. 2018.