Blahopřeji! Čtete-li tento text, znamená to, že Vás má někdo rád,
protože Vám právě daroval poukaz na focení Vašeho pejska 🙂

Co poukaz zahrnuje?

Je to jednoduché – poukaz zahrnuje celý balíček „Pes v exteriéru“ – to znamená, že na jeho základě si domluvíme focení kdekoli po Praze, z něhož si odnesete 10 profesionálně upravených fotografií v elektronické podobě, všechny dle Vašeho výběru. Téma fotografií přitom také záleží zcela na Vás: může jít o portréty, fotky psa v krajině, při západu slunce, tematické (např. jarní) fotografie nebo fotografie Vašeho psího kamaráda společně s Vámi. Fantazii se meze nekladou 🙂 Nebojte se projevit své přání i přímo při focení. Fotografie mají dělat radost hlavně Vám – čím více tedy budeme nad fotografiemi diskutovat, tím lépe budu moct naplnit Vaši představu.

Jak poukaz uplatnit?

Stačí se mi ozvat na jeden z kontaktů uvedených níže – poté už všechno domluvíme osobně 🙂 Zodpovím Vám samozřejmě také jakékoli otázky, které budete mít. Doporučuji si však nejprve prostudovat tyto stránky, na nichž možná některé z odpovědí naleznete. Nezapomeňte přitom také na platnost poukazu, kterou naleznete přímo na poukazu, který jste obdrželi – do té doby je třeba focení domluvit. Platnost poukazu je možné prodloužit pouze ve výjimečných případech (nebude-li možné v termínu fotit, např. z důvodu vládních opatření, překážky na mé straně apod.).


Jak se na focení připravit?

Pokud jste nikdy na žádném focení nebyli, nejspíše si kladete otázku, jak to celé probíhá a jestli Váš pejsek vůbec focení zvládne. Na to druhé Vám rovnou odpovím: jasně, zvládne! Většina pejsků, které můžete vidět v portfoliu, není „profesionálními modely“ a fotky vznikly při podobném focení, jako bude to s Vámi. Přesto však existuje několik tipů a triků, jak se na focení můžete připravit a celý proces tak usnadnit. Tuto sekci webu však teprve chystám. Pokud tedy plánujete focení v nejbližší době, vyptejte se mě zatím na podrobnosti e-mailem, prosím 🙂