Menu Zavřeno

ceník základních balíčků

Pes v interiéru

1.500,-

8 upravených fotografií

focení probíhá u vás doma

vhodné především pro štěňata a starší pejsky, kteří zejm. v zimních měsících nevydrží dlouho venku

možnost zapůjčení rekvizit

OBJEDNAT

image

Pes v přírodě

1.500,-

10 upravených fotografií

focení probíhá kdekoli v rámci Prahy (pokud nemáte vlastní místo, kde byste rádi fotili, můžete si vybrat ze seznamu lokalit)

možnost fotit portréty, pohyb, tematické fotografie (např. jarní)

možnost zapůjčení rekvizit

OBJEDNAT

Další pes na focení

+ 1.200,-

10 upravených fotografií

focení probíhá stejně jako s 1. psem

platí pouze pro psy jednoho majitele (sleva se tedy nevztahuje např. na psa např. vašeho kamaráda)

možnost společných fotek všech psů

OBJEDNAT

*Objednávka je nezávazná, dokud nedojde k potvrzení termínu oběma stranami.

Nejčastější dotazy

Záleží hodně na tom, kolik během focení vystřídáme lokalit a jak vzdálené od sebe jsou, ale zpravidla to bývá okolo 1-2 hodin. Pokud je na focení víc než jeden pes, pak se čas obvykle protahuje cca o 45 minut na každého dalšího psa.

Ano, nabízím svým zákazníkům možnost buď nechat výběr fotografií na mně s tím, že vždy pečlivě vybírám ty nejkvalitnější fotky, nebo si mohou vybrat sami. Zpravidla do pár dnů od focení nahrávám na internetovou galerii Pixieset zmenšené neupravené náhledy veškerých použitelných fotek, z nichž si klienti poté vybírají a označují vybrané fotky pomocí srdíček. Díky nim poznám, jaké fotky si zákazník vybral a které mám upravit.

Od chvíle, kdy finalizujete svůj výběr fotek, trvá upravení fotografií v závislosti na aktuálních časových možnostech a počtu vybraných fotografií zhruba 2-3 týdny. Vždy se ale snažím fotografie dodat v co nejbližším termínu.

Upravené fotografie odesílám ve dvou sadách: ve velkém rozlišení (3000×2000 px) a v rozlišení optimalizovaném pro sdílení na sociálních sítích (1500×1000 px; opatřeno drobným vodoznakem v levém dolním rohu). Pokud máte zájem si některou z fotografií nechat vytisknout jako fotoobraz, mohu po domluvě zaslat plné rozlišení bez vodoznaku.

Bohužel ne. Fotografie je kompletně hotové dílo teprve ve chvíli, kdy už je upravená. Poskytnutí neupravené fotografie by se dalo přirovnat k situaci, kdy byste seděli v restauraci a číšník by vám na stůl přinesl syrové maso a zeleninu místo hotového oběda. Vždy se však snažím dělat úpravy hodící se k dané fotce a v podobném stylu, jaký můžete vidět v mém portfoliu, abyste nebyli úpravou překvapeni.

Pokud si vyberete vyšší počet fotografií, než máte zahrnutý v balíčku, není to žádný problém. Tyto fotografie si můžete dokoupit jednotlivě za 130 Kč/kus. I tyto fotografie dostanete kompletně upravené a ve výše uvedeném rozlišení.

Miluju přírodu, a tak je pochopitelné, že raději fotím v ní. Ateliér nemám, protože žádný ateliér nikdy nenahradí široké množství přírodních scenérií a už vůbec ne radost, kterou psi z fotoprocházky mají. Pro naše mazlíčky není focení žádná velká zábava, a tak jedna z mála pozitiv, které pro ně z toho kynou, je to, že se na focení mohou ve chvílích, kdy nefotíme, vylítat venku. Tenhle koncept focení formou procházky se snažím zachovat, ale pokud máte pejska (nebo jiné zvíře), které ven z nějakého důvodu nemůže, nebráním se tomu nafotit ho v domácím prostředí.

Ne. Uvedená cena balíčků je konečná – cena dopravy na místo focení po celé Praze je v ní zahrnuta.

Jistě! Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli někoho, koho by nafocení jeho pejska potěšilo, můžete mu věnovat dárkový poukaz. Mám připravených několik designů (např. s vánoční nebo jinou tematikou), ale pokud si nevyberete, je možné udělat poukaz z jakékoli mé fotky. Taktéž lze na poukaz dopsat věnování, přání apod. Máte-li o koupi poukazu zájem, kontaktujte mě prosím skrze mailovou adresu nebo facebookové stránky a domluvíme se na podrobnostech.

REFERENCE

Lucka a Bella
Lucka a Bellapodzimní focení
Read More
Ráda bych Kátě poděkovala za dokonalé fotky a téměř neuvěřitelnou trpělivost s Bellinkou (i s paničkou 😂). Bellince se ten den moc nechtělo poslouchat, nosila kolemjdoucím míček a štěkala téměř pokaždé, když měla něco udělat 😅. Nejspíše to bylo zapříčeněno novým prostředím (nikdy předtím u triků neštěkala)... Ale i přes to všechno nám Káťa vykouzlila naprosto dokonalé fotky, za které moc děkujeme. Určitě jsme nebyli u fotografky naposled a můžeme ji všem jedině doporučit😊❤️
Kamča a Kona
Kamča a Konapodzimní focení
Read More
Bezproblémová komunikace, Káťa mi vyšla maximálně vstříc v každém požadavku, který jsem měla (a že jich bylo), přátelský přístup, pohodové focení, rozumná cena, ale hlavně výsledek, který naprosto předčil očekávání. Můžu jen doporučit a těším se do budoucna na další focení!
Previous
Next

Chcete také zanechat recenzi?