Menu Zavřeno

Nejčastější otázky

In this example we have added a „plus“ sign to each button. When the user clicks on the button, the „plus“ sign is replaced with a „minus“ sign.

Záleží hodně na tom, kolik během focení vystřídáme lokalit a jak vzdálené od sebe jsou, ale zpravidla to bývá okolo 1-2 hodin. Pokud je na focení víc než jeden pes, pak se čas obvykle protahuje cca o 3/4 hodiny na každého dalšího psa.


Ano, nabízím svým zákazníkům možnost buď nechat výběr fotografií na mně s tím, že vždy pečlivě vybírám ty nejkvalitnější fotky, nebo si mohou vybrat sami. Zpravidla do pár dnů od focení nahrávám na internetovou galerii Pixieset zmenšené neupravené náhledy veškerých použitelných fotek, z nichž si klienti poté vybírají a označují vybrané fotky pomocí srdíček. Díky nim poznám, jaké fotky si zákazník vybral a které mám upravit.


Od chvíle, kdy finalizujete svůj výběr fotek, trvá upravení fotografií v závislosti na aktuálních časových možnostech a počtu vybraných fotografií zhruba 2-3 týdny. Vždy se ale snažím fotografie dodat v co nejbližším termínu.


Upravené fotografie odesílám ve velikosti 2500×1668 px. Pokud máte zájem si některou z fotografií nechat vytisknout jako fotoobraz, mohu po domluvě zaslat plné rozlišení.


Bohužel ne. Fotografie je kompletně hotové dílo teprve ve chvíli, kdy už je upravená. Poskytnutí neupravené fotografie by se dalo přirovnat k situaci, kdy byste seděli v restauraci a číšník by vám na stůl přinesl syrové maso a zeleninu místo hotového oběda. Vždy se však snažím dělat úpravy hodící se k dané fotce a v podobném stylu, jaký můžete vidět v mém portfoliu, abyste nebyli úpravou překvapeni.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.